

Барний органайзер для пакетиків чаю (9 комірок) 26х23х6 см, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний і міцний органайзер. Збитий і склеєний. Це відмінність нашої компанії від дешевших виробників. Чайний органайзер призначений для зберігання пакетиків чаю. Розміри органайзера — 26х23х6 см. Дев'ять однакових комірок 7х8 см. Матеріал — високоякісна фанера, фарбування — чорний колір.
Органайзер для чаю — один із найпопулярніших аксесуарів для закладів HoReCa. Він дає змогу підтримувати лад у заведенні. Виріб складається з дев'яти секцій, що дуже зручно. Ви ж можете не змішувати всі сорти чаю разом, а зберігати її окремо. Ваші гості зможуть легко знайти той чай, який люблять.
Аксесуар має дуже стильний дизайн і добре доповнить атмосферу вашого закладу. Для його виготовлення ми використовували високоякісні матеріали, тому ви можете бути впевнені, що виріб слугуватиме вам дуже довго, не зламається від випадкового падіння, а фарба не облазить. А стильний чорний колір добре поєднується з усіма іншими. Цей органайзер для чаю в пакетах варто того, щоб прикрасити саме ваше заведення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Органайзер |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 840 ₴
