




Барний органайзер ПОДІУМ, органайзер для стаканів та кришок (35х29х25 см) чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий барний органайзер для кришечок та стаканчиків. Вміщює велику кількість стаканів (розраховано на 4 види різних стаканів та 2 види кришок). У відділеннях для стаканів/ кришок можна розміщувати пляшки сиропу, чайні пакетики, корицю або інші інгрідієнти для приготоування напоїв. Також є відділення для серветок, цукру, соломинок, мішалок.
Місткий та солідний органайзер для кав'ярні. Міцно склеєний і збитий. Матеріал - фанера. Фарбування у чорний колір.
- Ззаду передбачені 2 відділення для стаканчиків розміром 10х10 см;
- Посередині передбачені 2 відділення для стаканчиків розміром 10х8,5 см;
- Спереді передбачені 2 відділення для кришечок або чаю розміром 10х8,5 см.
- Розміри загальні: 35х29х25 см.
- На нижній поверхні органайзера є повстяні накладки, щоб не ковзав і не дряпав барну стійку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Органайзер |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 1 950 ₴
