-15%






Підставка для серветок і спецій дерев’яна | Органайзер для столу | Серветниця для кафе, кухні, HoReCa (13х9х7 см) коричнева
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яна підставка для серветок і спецій — це зручний та стильний органайзер для столу, який ідеально підходить для бару, кафе, ресторанів і закладів HoReCa. Зручно використовувати на невеликих столиках.
Завдяки продуманій конструкції, підставка дозволяє компактно розмістити серветки, сіль, перець, зубочистки або інші дрібниці, забезпечуючи порядок і естетичний вигляд столу.
Переваги:
- Функціональність — кілька відділень для серветок і спецій
- Екологічний матеріал — виготовлена з дерева (фанера)
- Універсальність — підходить для кухні, кафе, ресторанів
- Зручність у використанні — легкий доступ до всіх елементів
- Стильний дизайн — гарно доповнює будь-який інтер’єр
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 70 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 179 ₴
