


Барний органайзер для кав'ярні для кришечок на 5 секцій (МДФ) лінія BLACK
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний органайзер для кав'ярні призначений для зберігання кришечок, стаканчиків кави, сиропів, серветок, цукру, паличок, трубочок. Цей органайзер універсальний, бо у відділення для стаканів і кришок можна поставити пляшки з сиропами, або баночки кориці та цукру.
5 відділень: для стаканів – 10х19 см; для кришок – 10х25 см; для серветок – 13х14 см; для цукру, паличок, трубочок - 7х6 см (два однакові відділення).
Переваги:
- Презентабельний зовнішній вигляд.
- Міцно і надійно склеєний і збитий.
- Розміри загальні: Ширина (26 см); Довжина (31 см); Висота ззаду (10 см); Висота спереду (5 см).
- Матеріал – МДФ. Фарбування – у радикальний чорний колір.
Наш універсальний органайзер від «Еracreative» вже чекає на вас!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Органайзер |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 650 ₴
