

Серветниця з дерева квадратна (13х13х9 см) коричнева
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратна підставка для серветок з дерева. Міцна, надійна та якісна. Підходить для використання в кафе, ресторані, барі або для дому. Зручно та нічого зайвого.
Розміри - 14х14х9 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Органайзер |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 260 ₴
