




Органайзер барний для кав'ярні 11 відділень "під кутом" (26х42х36 см) чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель органайзера для кав'ярні або кафе - добре виглядатиме біля кавомашини. Органайзер зроблений під кутом, тому користуватися ним дуже зручно. Органайзер розраховано на 3 види стаканчиків та 3 види кришечок. Також в органайзері поміститься все необхіде для приготування гарячих напоїв: трубочки, цукор, мішалки, серветки і т. ін.
Органайзер для бару купити в такому стильному дизайні варто всім власникам кав’ярень. Адже це дуже практичний, стильний та функціональний аксесуар, який ідеально впишеться в інтер’єр вашого закладу.
- Підходить для розміщення на столах, прилавках та інших поверхнях.
- Матеріал – високоякісна фанера товщиною 6 мм. Фарбування – чорний колір.
- Упаковка в срейч та щільний картон входить у вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 1 950 ₴
