


Барний органайзер для чаю та стаканів 35х14х25см (МДФ) лінія BLACK
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель органайзера призначена для пакетиків чаю (3 види), серветок, цукру та стаканів. Барний органайзер буде корисним аксесуаром в точці самообслуговування, барі чи офісі.
Барний органайзер має 10 відділень:
- У нижній частині - відділення на серветки розміром 13х13см та три секції для пакетиків чаю шириною 7см.
- У верхній частині є два відсіки розміром 10х10см, де зручно зберігати кришечки або стаканчики на чай.
Розміри органайзера загальні 35х14х25см.
Вам не знадобиться збирати органайзер самостійно. Органайзер зібраний та готовий до роботи!
Матеріал – МДФ. Фарбування – в радикальний чорний колір.
Наш популярний органайзер від «Eracreative» чекає на вас!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Органайзер |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 1 050 ₴
